INF [20.11.17]: ręka, co prawda z ograniczeniami, ale już działa, więc szykuję mały foto-spam.

19.11.2012

FREAK OUT!

Chcę, żeby wszystko było idealnie. Zgrane, zsynchronizowane, zgodne ze skrupulatnie ułożonym planem, na czas, bez opóźnień i komplikacji. Pełnia szczęścia. Nie da się? Że niby zawsze zostaje jakieś „ale-bo” lub lekki powiew niepewności i niechcianej zależności od rzeczy/osób/zjawisk trzecich? Pierdu, pierdu, moi drodzy.
Trouble will surround you, start taking some control.
A w ramach owej kontroli (która prawdziwą kontrolą wcale być nie musi) należy się przede wszystkim wyluzować. No bo przecież ja już dobrze wiem, jak to wszystko będzie wyglądać. Choćby dwumetrowe zaspy stały, śnieg po oczach walił, z czubka nosa zwisał sopel lodu, horyzonty przysłaniała mgła, mięśnie odmawiały posłuszeństwa, telefony poumierały na śmierć, a słuchawki napięcia nie wytrzymały… to będą komplikacje w pełni IDEALNE. Będą przejmująco jaskrawe kolory, niezapowiedziane przypływy ekstatycznego ciepła, przyspieszony oddech, rozstrojone bicie serca, niekontrolowane szerokie uśmiechy rzucane na prawo i lewo, nerwowe chichoty, głośne westchnienia i tłumione piski. W brzuchu zaszeleści stado rozszalałych motyli, równolegle wywołując huragany w tęczowym mózgu. Może świat wokół rzeczywiście pogrąży się w chaosie i nieprzerywanych komplikacjach, ale to w żaden sposób nie wpłynie na mój cudownie szczęściem omamiony mózg.
Cokolwiek się stanie, ten dzień i tak otrzyma miano niezaprzeczalnie idealnego.
Bo tu nie chodzi o brak komplikacji, problemów i osób trzecich. TU chodzi o emocje, w pełnej krasie przeżywane metafizyczne chwile, które unoszą Cię dobrych kilka centymetrów nad chodnik i wynoszą największy problem do rangi wydarzenia idealnego.
Tu chodzi o zezwolenie niepohamowanej euforii na kontrolowanie całej reszty – i uwierzcie na słowo, ta cała reszta będzie kompletnie bezbronna.


4 komentarze:

 1. Ana mam zamiar zrobić to samo. Kontrolowany chillout. Miałam trochę stresu, jak dowiadujesz się, ze jedziesz na tydzień przed to jest on nieunikniony, ale myślę sobie, że najważniejsze to sprawić by była to najlepsza noc EVER! (u mnie zaraz po środzie). Zobaczysz, jeśli nie stanę się jedną z tych osób trzecich to postaram się być dobrym kompanem i nie plączącym się pod nogami sworem. Mam nadzieję, że nie będziesz żałować, że mnie bierzesz:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kotek;* Żadna osoba trzecia, no weź przestań! Nawet nie wiesz jak bardzo sie ciesze, że wyszło jak wszyło (nie chcesz wiedzieć jak bardzo na to liczyłam). Poza tym, nic się nie bój, jak i wyżej napisane - będę miała na wszystko i wszystkich którzy będą próbować mi dzień zpesuć wyjebane XD

   Usuń
 2. Jesteś z Tarnowa? Zauważyłam twój komentarz n a blogu Uli i zaciekawiło mnie zdjęcie. Z Góry Marcina w Tarnowie, mam rację?
  Sake
  ps
  Nie jestem u siebie wiec nie moge się zalogowac

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. profilowe masz na myśli? ;) tak, to Marcinka :)

   Usuń